Gecenin Aydınlığa Zulmü

zayıflama hapları

Bir yazımızda daha beraberiz. Bu yazımızda insanları öldüren,onlara zarar veren kimyasal zayıflama hapları ile tamamen güvenli zayıflama gıda takviyelerini inceleyeceğiz. Medyada bolca görmeye alıştığımız “zayıflama haplarından öldü” haberleri sağlığınızı destekleyen ve sağlıklı zayıflamanıza yardımcı olan bu doğal takviyeleri de ne yazık ki karalamaktadır.

Zayıflama hapları diye tabir edilen ürünler metabolizmadaki yağları direkt yakmaya yönelik etken maddeler içerir. Bu etken maddeler insan sağlığı açısından zararlıdır. Bugüne kadar gerek zayıflama kamplarında gerek bireysel kullanımda ölümle sonuçlanmış tüm vak’aların sorumlusu bu zayıflama haplarıdır.

Oysaki zayıflama gıda takviyeleri yediklerinizi daha iyi sindirmenize yarayan zencefil , metabolizmanızı hızlandıran yeşil çay , tokluk hissi veren bir takım  lifler ve bunun gibi maddeler içerir. Bu maddelerin sağlığınıza hiçbir zararı olmadığı gibi zayıflamanıza yardımcı olurlar. Zayıflatmazlar! Zayıflama desteklerini kullanırken mutlaka egzersiz yapmalı ve abartılı yemekten kaçınmalısınız.Zayıflama destekleri zayıflamanıza oldukça yardımcı olur ; fakat mucize değillerdir.

Haddinden fazla kilo alıyor olmanızın sebebini bilmek de önemlidir. Eğer sorun metabolizma ile ilgili ise zayıflama destekleri işe yarayacaktır.Fakat stres,gerginlik gibi psikolojik sebeplere dayanıyor ise bunun tedavi edilmesi gerekir. Strese bağlı fazla yemede 5-HTP çok etkili bir besin desteğidir.

Diğer bir konu ise diyet yani light olan her ürünün normal ürünlerden çok daha sağlıksız olduğunu unutmayın. Diyet ürünleri kullanmayın.Bu ürünler aspartam ve asesülfam-K gibi seratonin metabolizmasını olumsuz yönde etkileyen maddeler içerir.Bu ürünler en kötü hastalıklar oldukları söylenebilecek psikiyatrik hastalıklara neden olabilmektedir.

Son olarak ; zayıflama haplarından uzak durun.Ve gıda takviyelerini  yalnızca eczaneden ya da ürünlerin yetkili internet sitelerinden satın alın. Zayıflama besin desteklerinden ayrı yazılarda bahsedilecektir.                         Sağlık dolu günler..

Benzer Konular

Kategori: Zayıflama

  tarafından yazıldı.

İncelemekte olduğunuz bu yazı bir deneme olup kanıtlanmak zorunda değildir. Kendi fikrinizi özgürce sunabilirsiniz. İş bu yazı hiç bir şekilde tam(%100) güvenilir,tanılayıcı,tedavi edici içerikler barındırmaz, böyle ve benzer iddialarda bulunmaz. Yine de bahsedilen konular da güncel ve genellikle muhalif bilimsel konular yer almaktadır. Ziyaretçiler bu siteye girmek ve bu yazıyı okumakla "Tıbbi Sorumluluk Reddi" ni okumuş ve kabul etmiş sayılır.

3 Cevap

 1. neşe diyor ki:

  merhaba ben 1 aydır LW6090 zayıflama ilacı kullanıyorum ne denli zararlı olabileceği hakkında pek fikrim yok . İnternetten duyduklarımıza dayanarak satın aldım sabah 2 aksam 2 kullanıyorum sizce doğrumu?

  • Batuhan ELİBOL diyor ki:

   Merhaba Neşe Hanım ,
   İstediğiniz üzerine ürün içeriğini inceledim. Ürün içeriği açısından başarılı , kullanım şekliniz doğru , bu şekilde uzun süre kullanılabilir.Yalnız ürünün piyasada oldukça sahtesi mevcut. http://www.hhs.com.tr den ürünün orijinalliğini kontrol ediniz. Size ithal , eczanede satılan , ismi duyulmuş ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

 2. duygu diyor ki:

  Bende daha önce lw6090 kullandım çok güzel kilo verdim sonra yine aldım ve fx 15 kullandım. Yine kilo verdim.Ancak anladım ki benim ki metabolik değil psikolojik idi.

  şimdi spor yapıyorum ve l carnıtıne kullanıyorum.

Yanıt Bırak


Sponsors

Glukozamin ve Kondroitin ile Eklem Sağlığı

Paylaş Özellikle günümüzde eklem ve kemik sağlığı çok önemli bir [...]

Su içmenin faydaları ? Doğru zamanda su içmek !

Paylaş Su içmek ! Bu konuda bir çok şey söylenir. [...]

Menopoz'da Soya İle Doğal Hormon Tedavisi

Paylaş Menopoz tüm bayanların yaşadığı doğal bir süreçtir. Bu süreçle [...]

Sütün Faydaları Zararlarından Çok Daha Azdır !

Paylaş Süt faydaları olan bir besin olarak sanılmaktadır , ne [...]

l carnitine nedir ? Yağ yakma sürecinde nasıl kullanılır

Paylaş L Carnitine vücuttaki esansiyel aminoasitlerden L-Lizin ve L-Metiyonin`den sentezlenen bir aminoasittir.  [...]

l carnitine nedir ? Yağ yakma sürecinde nasıl kullanılır

Paylaş L Carnitine vücuttaki esansiyel aminoasitlerden L-Lizin ve L-Metiyonin`den sentezlenen bir aminoasittir.  [...]

Zayıflama Hapları İşe Yarıyor mu ?

Paylaş Bir yazımızda daha beraberiz. Bu yazımızda insanları öldüren,onlara zarar [...]